Kush është Taulanti, i riu HERO që prej ditësh po lufton me tërbimin e lumit Shkumbin për të gjetur trupin e Aliut (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:09 21-03-2018 Kush është Taulanti, i riu HERO që prej ditësh po lufton me tërbimin e lumit Shkumbin për të gjetur trupin e Aliut (FOTOT)

Ai quhet Taulant Hunçi dhe prej 5 ditësh po lufton me tërbimin e lumit Shkumbin për të gjetur trupin e pajetë të Ali Totës, 56 vjeçarit i cili dyshohet se është mbytur.

Taulanti është punonjës i Repartit të Zjarrfikëses në Librazhd dhe pavarësisht motit të keq, nuk ndalet bashkë me djemtë e RENEA-s dhe polumbarët duke kërkuar trupin e 56-vjeçarit nga fshati Spathar.

Ky djalosh ka rënë veçanërisht në sy nga ekipi i kërkimit për faktin se është shumë i guximshëm dhe bën “akrobacira” në ujë veç të gjejë trupin e t’ua japë familjarëve që presin në ankth lajmin. Fotot tregojnë qartazi guximin dhe punën e tij të vështira ndaj së paku, i riu duhet falenderuar e inkurajuar.

4423BE7D-1EFA-4691-BDAE-633B569ECE01_copy.jpeg

FAFA4CB8-A2C5-43E4-804E-0879C720A867.jpeg

4423BE7D-1EFA-4691-BDAE-633B569ECE01.jpeg

2E4AD36C-5958-420A-BA79-3D108D087287_1.jpegsjkup.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlonjatët tentojnë t’i vjedhin MAKINËN POLICIT, s’do e besoni çfarë i ndodhi gjatë arratisjes
Xhafaj letër URGJENTE Hajdarmatajt: Thirr në Prokurori Bashën e Berishën (ÇËSHTJA E BUJSHME) »
Article Logic
Execution time: 0.010970830917358
array(1) { ["section"]=> string(126) "kush-eshte-taulanti-i-riu-hero-qe-prej-ditesh-po-lufton-me-terbimin-e-lumit-shkumbin-per-te-gjetur-trupin-e-aliut-fotot-113988" }