Kush është tifozja bukuroshe e Shqipërisë që çmendi aktorin britanik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:56 13-06-2016 Kush është tifozja bukuroshe e Shqipërisë që çmendi aktorin britanik (Foto)

Gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Zvicrës, kamera është fokusuar për pak çaste te dy tifoze bukuroshe, njëra prej të cilave ka tërhequr vëmendjen e aktorit britanik Ken Barlow (Bill Roache).

13434152_10154408915813109_814294576_n.jpg

Biondja është Rudina Suti nga qyteti i Gjirokastrës, një modele shqiptare që jeton në Britaninë e Madhe. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në konkursin ndërkombëtar “Miss Earth 2008” ndërsa tani jeta e saj është e mbushur me evente për modën e marketingun. Rudina është një tifoze e zjarrtë e kuqezinjve dhe kjo nuk është hera e parë që ndjek kombëtaren nga afër.

11401499_10152900646717060_2400303974001463653_n.jpg

Rudina me Princin Harry

992872_10153393854587060_7607959176559532842_n.jpg

Modelja Rudina Suti me aktorin Hugh Grant

13434151_10153642603467060_1188563785_n.jpg

13410509_10153642604967060_100275064_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034832000732422
array(1) { ["section"]=> string(79) "kush-eshte-tifozja-bukuroshe-e-shqiperise-qe-cmendi-aktorin-britanik-foto-43406" }