Kush është uji e kush zjarri, gazetarja shqiptare “mbërthen” bashkëshortin e palestruar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:29 04-09-2017 Kush është uji e kush zjarri, gazetarja shqiptare “mbërthen” bashkëshortin e palestruar

“Uji dhe zjarri”! Kështu shkruan gazetarja e njohur e showbizit shqiptar Aulona Musta e cila publikon një foto me bashkëshortin e saj të palestruar.

Në fakt, që të dy janë të dhënë pas palestrës por ajo që nuk di publiku në këtë rast është së: Kush është uji e kush zjarri?!

“Ça po i bën Mobit këtu” e ngacmon gazetaren ish-konkurrenti i Big Brother Valer Kolnikaj. Me sa kuptojmë, Aulona po i shikon abdominalet bashkëshortit. 

looo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023445129394531
array(1) { ["section"]=> string(90) "kush-eshte-uji-e-kush-zjarri-gazetarja-shqiptare-mberthen-bashkeshortin-e-palestruar-91095" }