Kush është vajza që do bëjë baba Stinen (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 28-04-2016 Kush është vajza që do bëjë baba Stinen (Fotot)

Pak ditë më parë u publikua lajmi që kantautori Nesti i njohur ndryshe si Stine do të bëhej baba.

Por pak u tha për vajzën e cila mban në bark frytin e dashurisë së tyre.

Ajo është këngëtarja Graciela e cila po e pret me padurim ardhjen në jetë të një fëmije. Graciela i është futur me kokë leximeve të artikujve që flasin për nënat dhe fëmijët dhe këto i ndan edhe me miqtë e saj në rrjetin social Facebook.

Më poshtë do mund të shikoni edhe fotot e çiftit simpatik.

grac.jpg

grac1.jpg

gra.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026749134063721
array(1) { ["section"]=> string(51) "kush-eshte-vajza-qe-do-beje-baba-stinen-fotot-38953" }