Kush është vajza vlonjate që “i mori mendjen” Edi Ramës, kryeministri-drejtorit: Po ti ç’rri kështu? Na hutoi... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:33 26-02-2017
20170225-095211 by revistaime

Teksa shpërndante lejet e legalizimeve në Vlorë, kryeministri Edi Rama është hutuar para një vajze vlonjate dhe këtë guxoi ta thoshte publikisht, madje ngacmoi edhe drejtorin e ALUIZNI-t në Vlorë, Egon Vela.

“Po ti ç’rri kështu?”, iu drejtua Rama drejtorit.

Rama: Jepi mikrofonin se na hutoi…

Vajza: Është nder dhe kënaqësi e veçantë e dorëzuar nga vetë Kryeministri personalisht. Ju falënderoj, si dhe një falënderim i veçantë për drejtorin e ALUZINI-t, Egon Velaj.

Rama-drejtorit Velaj: Hajde mo takoje, hajde mo takoje... ! Njiheni? (I jep dokumentin vajzës)

Hajde ta gëzoni! Të fala babait, mamasë... Po ti ç'rri kështu mo? ( I drejtohet vajzës) Na e hutove drejtorin...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072059631347656
array(1) { ["section"]=> string(116) "kush-eshte-vajza-vlonjate-qe-i-mori-mendjen-edi-rames-kryeministri-drejtorit-po-ti-c-rri-keshtu-na-hutoi-video-69987" }