Kush është ylli i hokejit i dashuruar me Afërdita Dreshajn. Fotot e çiftit në intimitet

Publikuar tek: slide-lart, më 07:06 11-04-2016 Kush është ylli i hokejit i dashuruar me Afërdita Dreshajn. Fotot e çiftit në intimitet

Po e jetojnë lidhjen e tyre me intensitet, edhe pse e kanë bërë publike shumë kohë më parë. Afërdita Dreshaj dhe lojtari çek i hokejit Jakub Kindl postojnë përherë e më shumë foto ku tregojnë dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Në pishinë, mes miqsh, duke u puthur...

Afërdita Dreshaj, e cila u nda nga Shpat Kasapi dhe u përfol për një lidhje me aktorin Leonardo DiCaprio, tashmë duket se e ka gjetur ‘’gjithçka që i duhet’’, së paku nga ato që shkruan në diçiturat e fotove.

‘’Dashuri  në diell’’, shkruan në njërën nga fotot, teksa puth të dashurin e saj.

Po kush është ai? Ai është një lojtar i talentuar i hokejit, mbrojtës dhe quhet Jakub Kindl. Është çek, por luan për skuadrën amerikane  ‘’Florida Panthers’’. Është vetëm 29 vjeç.

{gallery}dreshaj{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023518085479736
array(1) { ["section"]=> string(92) "kush-eshte-ylli-i-hokejit-i-dashuruar-me-aferdita-dreshajn-fotot-e-ciftit-ne-intimitet-37348" }