Kush i dha fund? Zbulohet arsyeja e ndarjes së Albi Nakos nga Alba Hoxha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:30 06-07-2019 Kush i dha fund? Zbulohet arsyeja e ndarjes së Albi Nakos nga Alba Hoxha

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, por ndonëse asnjëri prej tyre nuk e pranoi, faktet tregonin të kundërtën.

Mirëpo, nga shenjat e fundit u kuptua se çifti i ka dhënë fund marrëdhënies, madje fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami.

Burime për ‘iconstyle.al’ kanë mësuar përmes burimeve të afërta me dyshen, se arsyeja e ndarjes janë bërë prindërit e Albës.

Sipas burimeve, kanë qenë prindërit e balerinës ata të cilët nuk e miratonin lidhjen dhe kjo për shkak të diferencës në moshë mes saj dhe koreografit të njohur.

-640-0-5b2e3eee78fdc.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072147846221924
array(1) { ["section"]=> string(78) "kush-i-dha-fund-zbulohet-arsyeja-e-ndarjes-se-albi-nakos-nga-alba-hoxha-171347" }