Kush i hodhi naftë pemëve në Mirditë gjatë mesnatës? “Kërcënimi” i DMPBM

Publikuar tek: aktualitet, më 17:00 24-04-2017 Kush i hodhi naftë pemëve në Mirditë gjatë mesnatës? “Kërcënimi” i DMPBM

Mbrëmjen e djeshme në Mirditë të gjitha pemëve dekorative të sapombjella iu janë hedhur naftë te rrënjët dhe si pasojë disa prej tyre po shkojnë drejt tharjes.

Një lajm i tillë është bërë i ditur nga drejtori i Marrëdhënieve me Publikun në Bashkinë Mirditë, Aleksandër Ndoja i cili ka pororsitur që të mos preket asnjë lule.

"Porosia është asnjë lule të mos preket. (Për ata që u djeg e vërteta) E keni përkthyer keq...! Pamje që nuk duan koment.... Sonte gjatë natës të gjithë pemëve  dekorative të sapo mbjella në sheshin "Abat Doci" u janë hedhur  naftë te rrënjët...", thotë Ndoja në postimin e tij.

gg.jpg

18057819_1258041710941020_1643091595083996462_n.jpg

18156927_1258041700941021_4030507813628791285_n.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e PD-së, Policia e Shtetit deklaratë: Çfarë ndodhi në një orë bllokim dhe materialet për deputetët demokratë
Forcat e Armatosura nisin rikonstruktimin e urës së Bunës (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011575937271118
array(1) { ["section"]=> string(75) "kush-i-hodhi-nafte-pemeve-ne-mirdite-gjate-mesnates-kercenimi-i-dmpbm-76288" }