Kush i tha Flori Mumajesit se do i shkonin flokët tullac dhe këngëtari e realizoi menjëherë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 31-07-2016

Flori Mumajesin e kemi parë në videon e fundit të këngës “Beautiful” me flokët tullac. Kjo në kuadër të një mesazhi shumë të rëndësishëm e të bukur që përcjell kënga.

Po kush ishte ai që i tha Florit se do i shkonin shumë flokët tullac? Ishte pikërisht berberi i kombëtares shqiptare, kavajsi Erti Biturku që u kujdes për look-un e djmeve të kombëtares.

“Flori ka një jetë që i mban ato flokë kështu. Flori duhet t’i bëjë qeros këtë verë se e ka kokën e rregullt”, i kishte sugjeruar Erti dhe  Flori e realizoi menjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026124954223633
array(1) { ["section"]=> string(103) "kush-i-tha-flori-mumajesit-se-do-i-shkonin-floket-tullac-dhe-kengetari-e-realizoi-menjehere-video-48236" }