Kush ia ka nxirë syrin Olta Gixharit? Aktorja poston foto në Instagram

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:07 01-09-2015 Kush ia ka nxirë syrin Olta Gixharit? Aktorja poston foto në Instagram

Aktorja Olta Gixhari është përfshirë në një incident gjatë kohës që po bënte sërf. Olta ka rrëshkitur kur po lundronte dhe për pasojë ka dëmtuar syrin.

Si pasojë e incidentit, Olta ka një shenjë të zezë në sy, ndonëse aktorja bukuroshe e ka marrë këtë dëmtim me sportivitet.

“Po më pëlqen shumë ky sy”, shkruan ajo në instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18705916404724
array(1) { ["section"]=> string(75) "kush-ia-ka-nxire-syrin-olta-gixharit-aktorja-poston-foto-ne-instagram-19720" }