Kush ia ka tërhequr vëmendjen Majlinda Bregut nga e majta?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:47 03-12-2015 Kush ia ka tërhequr vëmendjen Majlinda Bregut nga e majta? Majlinda Bregu

Seanca Parlamentare vazhdon ende me tone të ashpra mes opozitës dhe maxhorancës.

Ndërkaq, deputetja demokrate Majlinda Bregu është kapur në këtë foto me shikimin fiksuar nga kolegët e majtë. Bregu është kthyer e gjitha, njërën dorë e ka mbështetur në karrige dhe gjithë vëmendjen e ka përqëndruar aty ku ndodhen deputetët e maxhorancës.

Se kë po shikon nuk duket në foton e postuar nga vetë deputetja por një gjë është e sigurt: Gjersa Bregu është kthyer kështu, duhet të ketë qenë diçka vërtet e rëndësishme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093109607696533
array(1) { ["section"]=> string(63) "kush-ia-ka-terhequr-vemendjen-majlinda-bregut-nga-e-majta-26883" }