Kush ishin “të fortët të veshur me të zeza që pastruan provat” dalin FOTOT nga shtëpia e Saimir Tahirit

Publikuar tek: politike, më 10:25 20-10-2017 Kush ishin “të fortët të veshur me të zeza që pastruan provat” dalin FOTOT nga shtëpia e Saimir Tahirit

Pasditen e djeshme, kreu i opozitës Lulzim Basha, si për t’i fryrë më shumë situatës dhe për të përhapur dyshime mbi figurën e Saimir Tahirit, publikoi një status në Facebook ku shkruante se njerëz të fortë e të veshur me të zeza po pastronin provat në shtëpinë e ministrit.

Dhe ja ku i keni të “fortët e veshur me të zeza”. Janë të gjithë njerëz të nderuar, djem dhe vajza të reja dikur pjesë e kabinetit të ministrit që shkuan në shtëpinë e Tahirit bashkë me shumë gazetarë të tjerë.  Në foto janë pedagogu dhe këshilltari Erlis Hereni, këshilltari tjetër i ish-ministrit Loran Sevi, Evi Robo, Erjona Shahini, Elerta Shanaj, Silena Tola, miq e të afërm të Tahirit.

Stafi ka qenë duke u përgatitur për emisionin Opinion e duke i ofruar mbështetje të plotë ish-ministrit.

tah2.jpg

tah1.jpg

tah.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034284114837646
array(1) { ["section"]=> string(107) "kush-ishin-te-fortet-te-veshur-me-te-zeza-qe-pastruan-provat-dalin-fotot-nga-shtepia-e-saimir-tahirit-96557" }