Kush ishte 60-vjeçari që u hodh nga 'Shefqet Ndroqi', flet miku i tij: Ka qenë polic, jetonte vetëm se gruaja dhe fëmijët... (E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:16 30-11-2020 Kush ishte 60-vjeçari që u hodh nga 'Shefqet Ndroqi', flet miku i tij: Ka qenë polic, jetonte vetëm se gruaja dhe fëmijët... (E PLOTË)

Një 60-vjeçar u nda nga jeta pasi u vetëhodh nga ballkoni i spitalit "Shefqet Ndroqi".

Sipas informacioneve për median, viktima Leonard Skabona ishte nga Rrësheni dhe prej 10 ditësh ndodhej në spital.

Mësohet se 60-vjeçari kishte punuar si shofer policie në vitet '90 por më pas është larguar nga detyra.

 “E kam njohur rreth viteve 97-98, ka qenë një periudhë kohe oficer Policie, ka qenë një burrë me sjellje shumë korrekte, shumë normale. Nuk e di se cilat kanë qenë shkaqet e kësaj ngjarje, po di që pasi është larguar nga puna, dhe më pas është divorcuar me bashkëshorten. Këto kohët e fundit ka jetuar vetëm, pasi bashkëshortja dhe fëmijët kanë ikur në Greqi”, shprehet i njohuri i Skabonës për Fax News.

Ky është rasti i pestë i vetëvrasjes së të infektuarve duke u hedhur nga spitali.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Skënderbeu’ dhe ‘Adem Jashari’, skulptori që i realizoi DY BUSTET hedh poshtë komentet negative: Askush nuk i ka prerë kërthizën, apo nuk e ka tundur në djep SKËNDERBEUN (I PËLQEJNË VEPRAT)
VAMPIRET E KOMBIT ! »
Article Logic
Execution time: 0.010498046875
array(1) { ["section"]=> string(131) "kush-ishte-60-vjecari-qe-u-hodh-nga-shefqet-ndroqi-flet-miku-i-tij-ka-qene-polic-jetonte-vetem-se-gruaja-dhe-femijet-e-plote-229620" }