Kush ishte biznesmeni i fuqishëm që i shkoi në shtëpi Tahirit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:16 19-10-2017 Kush ishte biznesmeni i fuqishëm që i shkoi në shtëpi Tahirit

Ndërsa e gjithë media është vendosur në shtëpinë e Saimir Tahirit te "Kodra e Diellit", ra në sy prezenca e një prej biznesmenëve të fuqishëm: Gaz Demi, njëherazi Presidenti i Partizanit.

Gaz Demi ka hyrë në shtëpinë e ish-ministrit dhe ka qendruar me të për disa minuta duke i shprehur gjithë mbështetjen e tij. Tahiri ndërkaq ka dalë tashmë nga banesa dhe i është drejtuar ambienteve të Kuvendit në pritje të mbledhjes së Këshillit të Mandateve dhe Imunitetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02714204788208
array(1) { ["section"]=> string(67) "kush-ishte-biznesmeni-i-fuqishem-qe-i-shkoi-ne-shtepi-tahirit-96462" }