Kush ja ka patur “me të futme” Ermal Mamaqit? Ja çfarë shkruan ai...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 05-05-2016 Kush ja ka patur “me të futme” Ermal Mamaqit? Ja çfarë shkruan ai...

Ermal Mamaqi është kthyer papritmas në një person tepër serioz, ashtu si rrallë jemi mësuar ta shikojmë.

Në një foto serioze bardh e zi, me një buzëqeshje serioze dhe kostum serioz, Ermal Mamaqi shkruan “Si ka mundësi...Sa herë largoj dikë nga jeta ime,kuptoj që ma ka pas me të futme...”. Për kë ta ketë vallë?

Është e paqartë se kush ia ka patur me hile aktorit të humorit për të cilin Ermali thotë “Bekoi Zot se nuk dinë çbëjnë...”.

E sigurtë është që postimi i tij nuk ka të bëjë me “Skifterin”, pasi në foton e postuar, Ermali duket që e ka ende telefonin në dorë, orën dhe unazën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071918964385986
array(1) { ["section"]=> string(68) "kush-ja-ka-patur-me-te-futme-ermal-mamaqit-ja-cfare-shkruan-ai-39609" }