Kush janë 3 DREJTORËT e AKU që u shkarkuan sot (FOTO+EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:24 06-01-2018 Kush janë 3 DREJTORËT e AKU që u shkarkuan sot (FOTO+EMRAT)

Ministria e Bujqësisë shkarkoi 3 drejtorë rajonalë të AKU.

3 drejtorët janë Agron Cara në Dibër, Roland Çela në Korçë dhe Lek Prendi në Lezhë.

Ata u shkarkuan pasi kishin bërë shkelje me sigurinë ushqimore.

Sakaq, mësohet se shkeljet ishin të vazhdueshme, që çoi më pas edhe në shkarkim e tyre nga posti drejtues. 

26648304_1793228400749488_375222194_n.jpg

Lek Prendi

26637904_1793230840749244_43867812_n.jpg

Roland Çela

 

26638235_1793232194082442_49223853_n.jpg

Agron Cara

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident tragjik, humb jetën i riu shqiptar në Itali
Droga në Shqipëri, mediat e huaja: Ja kaloni dhe mafias siçiliane »
Article Logic
Execution time: 0.010462045669556
array(1) { ["section"]=> string(64) "kush-jane-3-drejtoret-e-aku-qe-u-shkarkuan-sot-foto-emrat-105671" }