Kush janë dy femrat e vetme që ndjek Edi Rama në Instagram (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:15 07-05-2020 Kush janë dy femrat e vetme që ndjek Edi Rama në Instagram (FOTO) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka 431 mijë ndjekësa në instagram por vetë ndjek vetëm 16 profile, nga të cilët vetëm 3 janë profile personale ndërsa të tjerat janë faqe që lidhen me artin dhe arkitekturën.

Tre profilet e vetme personale që ndjek Rama janë Francesca DiMattio, Rea Xhillari dhe Greg Rama.

Francescka është një artiste amerikane e lindur në New York. Ajo bën piktura dhe skulptura qeramike që gërshetojnë elementët arkitektonikë, kulturore dhe historike.

Përveç saj Rama ndjek vajzën e tij Rean dhe të birin Gregun.

 

2.jpg

pr1.jpg

pr2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012369155883789
array(1) { ["section"]=> string(70) "kush-jane-dy-femrat-e-vetme-qe-ndjek-edi-rama-ne-instagram-foto-205534" }