Kush janë dy liderët botëror që s’ndjekin askënd në Instagram (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 09:02 12-05-2017 Kush janë dy liderët botëror që s’ndjekin askënd në Instagram (FOTO)

Dy liderët e njohur botërisht, Papa Françesku dhe presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan, janë ndër personalitetet më të ndjekur në mediat sociale.

Në ‘Instagram’, ndonëse ndiqen nga miliona persona, ato nuk ndjekin askënd. Presidentin Erdogan e ndjekin 2.3 milionë personave ndërsa Papa ndiqet nga rreth 4 milionë njerëz. 

papapapa.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kur dasma kthehet ne një arenë boksi… (FOTO)
Mbretëresha e Anglisë ka një adresë në facebook, arsyeja se përse e përdor do ju habisë »
Article Logic
Execution time: 0.012508153915405
array(1) { ["section"]=> string(72) "kush-jane-dy-lideret-boteror-qe-s-ndjekin-askend-ne-instagram-foto-78368" }