Kush janë personazhet e famshëm që munguan në “tapetin e kuq” të Top Channel (EMRAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:21 25-06-2016 Kush janë personazhet e famshëm që munguan në “tapetin e kuq” të Top Channel (EMRAT)

Eventi “Top Awards” i Top Channel ka qenë kryefjalë e personazheve të njohur dhe rrjeteve sociale ditën e sotme.

Është folur e shkruar shumë për ata që kanë marrë pjesë por jo ata të cilët kanë munguar, ndonëse mungesa e tyre ka rënë së tepërmi në sy pasi janë emrat më në zë të muzikës në Shqipëri.

Noizy- I nominuar dhe i përfshirë në një sherr që tanimë është bërë publik me moderatorin Ledion Liço

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata- Mungesë disi e çuditshme duke patur parasysh që këta të dy kanë realizuar edhe këngën hit nën logon e Digitalb dhe Top Channel.

Soni Malaj

Samanta Karavella

Çiljeta Xhilaga

Enca

Bruno

Aurela Gaçe

Vëllezërit korçarë.

Nuk dihen arsyet se pse këta personazhe nuk janë bërë pjesë e eventit të Top Channel, ndërsa për dy prej tyre, pra Florin dhe Elvanën thuhet se janë fokusuar te eventet në Kosovë duke bojkotuar kështu ato në Shqipëri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089709758758545
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-jane-personazhet-e-famshem-qe-munguan-ne-tapetin-e-kuq-te-top-channel-emrat-44585" }