Kush janë personazhet e njohura që do marrin pjesë “Në një javë”? Dalin emrat e parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:57 07-11-2015 Kush janë personazhet e njohura që do marrin pjesë “Në një javë”? Dalin emrat e parë

Spektakli “Në një javë” pritet të nisë së shpejti transmetimin në Top-Channel dhe ashtu siç është deklaruar më parë, do të drejtohet nga moderatorja e njohur Arbana Osmani.

8 personazhe të famshme do të marrin pjesë në këtë spektakël dhe deri më tani në media kanë filluar të dalin emrat e parë.

Këngëtaret Soni Malaj dhe Marsela Çibukaj, këngëtari dhe moderatori Roland Hysi, aktorët Gazmend Paja dhe Olta Gixhari si dhe prezantuesja Hueyda El Saied janë emrat më të përfolur si pjesëmarrës të këtij show.

Emri i ish-konkurrentes së Big Brother, Adelajda Xhamani është përfolur gjithashtu si pjesëmarrëse në këtë spektakël.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028397798538208
array(1) { ["section"]=> string(87) "kush-jane-personazhet-e-njohura-qe-do-marrin-pjese-ne-nje-jave-dalin-emrat-e-pare-24900" }