Kush martohet në Vlorë, nuk e ndan dot dasmën nga deti (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 21-08-2015 Kush martohet në Vlorë, nuk e ndan dot dasmën nga deti (Foto)

Për të realizuar disa video dhe fotografi që do të mbeten kujtime nga më të bukurat të jetës, ia vlen të “rrezikosh” dhe të çosh dëm kostumin dhe fustanin.

Përballë pushuesve të shtrirë në shezlonget e plazhit “La Playa” në Vlorë, çifti i ri ka hyrë në ujë për realizimin e fotografive të veçanta. Shpresojmë që dhëndëri dhe nusja të kenë nga një kostum dhe fustan rezervë, se ndryshe këto veshje nuk bëhen as për ceremoninë e të shtunës dhe të dielës, duke i uruar gjithashtu jetë të lumtur dhe të trashëgohen.

11880243_10207240755366715_254043225_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093090534210205
array(1) { ["section"]=> string(64) "kush-martohet-ne-vlore-nuk-e-ndan-dot-dasmen-nga-deti-foto-18879" }