Kush nga këto dy zonja është Ema Andrea?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:00 01-10-2016 Kush nga këto dy zonja është Ema Andrea?

Si dy pika uji! Mamaja dhe vajza si dy motra binjake, me një ngjashmëri të llahtarshme.

Aktorja Ema Andrea me vajzën e saj Sara Kapon, kanë menduar të realizojnë këtë foto dhe sigurisht që Sara ka kopjuar në çdo detaj të ëmën, për të krijuar ngjashmërinë që ju shihni, madje s’ka hezituar as të vendosë paruke.

Dhe kush mendoni se është Ema Andrea? Ajo në të djathtë të ekranit, sigurisht, që i ka hedhur dorën në sup të bijës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02490496635437
array(1) { ["section"]=> string(45) "kush-nga-keto-dy-zonja-eshte-ema-andrea-54716" }