“Kush o ka do problem”, Fero publikon foton me pistoletë por pendohet shumë shpejt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:26 10-07-2020 “Kush o ka do problem”, Fero publikon foton me pistoletë por pendohet shumë shpejt Arbenita dhe Fero

Reperi Fero ka publikuar në profilin e tij në Istagram një foto ku shfqet me një pistoletë në dorë.

“Hajt shpejt kallxom Kush o ka do Problem Ti pres vesht e keq, ti shti nCellofon ti japiiiiiiii. Vazhdone tekstin”, shkruan reperi mbi foto, por që shum shpejt është penduar dhe e ka fshirë.

Reperi bëhet shpesh viral në rrjtete sociale me veprimet dhe pamjet që publikon në rrjetet e veta sociale.

Foto e publikuar nga Fero, por që u fshi më pas:
107650105_203332404337276_1202153905108323456_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099701881408691
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-o-ka-do-problem-fero-publikon-foton-me-pistolete-por-pendohet-shume-shpejt-213398" }