‘Kush prek zgjedhjet, nuk hyn në Amerikë’, Jul Deda-Palmer-it: Nuk besoj se ky standart vjen nga SHBA e vërtetë, rilindasit…

Publikuar tek: aktualitet, më 17:48 08-06-2019 ‘Kush prek zgjedhjet, nuk hyn në Amerikë’, Jul Deda-Palmer-it: Nuk besoj se ky standart vjen nga SHBA e vërtetë, rilindasit…

Aktori i humorit, njëkohësisht edhe Këshilltar i Partisë Demokratike, Julian Deda ka reaguar pas deklaratës së Zëvendës Ndihmësi-Sekretarit të Shtetit në SHBA, Matthew Palmer.

Ky i fundit u shpreh se kush ndërhyn në zgjedhje, nuk hyn në Amerikë.

Ndërkohë, sipas Dedës rilindasit kanë gjashtë vjet qe i prekin, i vjedhin dhe i blejne zgjedhjet dhe prap hyjnë e dalin në USA sa here të duan.

Statusi i plotë:

Kush prek zgjedhjet nuk hyn ne Amerike?? Ë.T.F..?!?! Rilindasit kane gjashte vjet qe i prekin, i shprishin, i vjedhin, i blejne, i shesin, i dhunojne dhe i sakatojne ato dhe prap hyjne e dalin ne USA sa here te duan...!?!

P.s. Nuk besoj se ky dopio standart vjen nga Amerika e vertete...!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018584012985229
array(1) { ["section"]=> string(124) "kush-prek-zgjedhjet-nuk-hyn-ne-amerike-jul-deda-palmer-it-nuk-besoj-se-ky-standart-vjen-nga-shba-e-vertete-rilindasit-167426" }