Kush qendron pas kamerës së ErTv, Anjeza Maja nuk fshihet më

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:28 11-01-2020 Kush qendron pas kamerës së ErTv, Anjeza Maja nuk fshihet më Anjeza Maja duke filmuar

Është përfolur kaq shumë ‘kamera’ e ErTv por mesa duket, Anjeza Maja ka vendosur mos fshihet më.

Është pikërisht ajo që qendron pas filmimeve të ‘televizionit’ të kryeministrit Edi Rama.

Kemi parë që kohët e fundit Anjeza Maja shfaqet vazhdimisht duke fotografuar dhe duke përcjellë drejperdrejt çdo aktivitet të Ramës.

Ja ku shfaqet edhe në këtë foto, tërësisht e çkompleksuar nga komentuesit e rrjetit që e cilësojnë si ‘kameramane’.

Screenshot_3.jpg

82151921_2382963955346994_2962815796813758464_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099241733551025
array(1) { ["section"]=> string(66) "kush-qendron-pas-kameres-se-ertv-anjeza-maja-nuk-fshihet-me-191767" }