Kush tha që kuajt nuk mund të shkojnë në një Universitet me studentët?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 29-04-2015 Kush tha që kuajt nuk mund të shkojnë në një Universitet me studentët?!

Kjo është një foto e shkrepur në ambjentet e Universitetit Aleksandër Xhuvaninë Elbasan dhe siç mund ta shikoni në oborr, bashkë me makinat parkuar, studentët dhe pedagodët e Universitetit gjendet edhe një kalë megjithë karrocë.

Fotoja është dërguar nga një student i këij universiteti për faqen e opinionistit Curri. Studenti madje e ka shoqëruar  foton edhe me një koment ku shkruan ironikisht: “Edhe pedagogu kur hyn në shkollë përshëndet kalin që gjendet në oborr”.

Me ç’vërejmë ne edhe kali është drejtuar për nga pedagogu! Urojmë që kali të ketë gjithashtu si qëllim dashamirës përshëndetjen!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Majlinda Bregu thërret në shtëpi parukieren
Po policët kush duhet t’i gjobitë? »
Article Logic
Execution time: 0.0087339878082275
array(1) { ["section"]=> string(74) "kush-tha-qe-kuajt-nuk-mund-te-shkojne-ne-nje-universitet-me-studentet-9932" }