Kush tha se të rrish në shtëpi nuk është seksi? Angela Martini do iu lërë 'pa fjalë'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 31-03-2020 Kush tha se të rrish në shtëpi nuk është seksi? Angela Martini do iu lërë 'pa fjalë' Angela Martini

Modelja e njohur Angela Martini sapo na tregoi se “të qëndrosh në shtëpi nuk është seksi”, nuk ka vlerë si shprehje.

Ajo ka hedhur disa foto në rrjetin social "Instagram" ku shihet teksa ka pozuar në ambientet e shtëpisë së saj më seksi se kurrë.

“Kush tha se të rrish në shtëpi nuk është seksi?”, është kjo pyetja e ngritur nga modelja që është pasuar me një lumë komentesh nga miqtë dhe ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar pafund.

Në fakt kjo nuk është diçka që na bën shumë përshtypje tashmë, pasi Angela gjithmonë është shfaqur në linja perfekte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091469287872314
array(1) { ["section"]=> string(88) "kush-tha-se-te-rrish-ne-shtepi-nuk-eshte-seksi-angela-martini-do-iu-lere-pa-fjale-200728" }