Kushi, Gjylameti dhe Bello vendosin emërimet në administratë

Publikuar tek: barometri, më 07:42 09-09-2017 Kushi, Gjylameti dhe Bello vendosin emërimet në administratë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016909837722778
array(1) { ["section"]=> string(65) "kushi-gjylameti-dhe-bello-vendosin-emerimet-ne-administrate-91669" }