Kushton 4 mijë dollarë nata, dalin PAMJET nga resorti luksoz ku po pushon Sara dhe Ledioni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:54 07-05-2019 Kushton 4 mijë dollarë nata, dalin PAMJET nga resorti luksoz ku po pushon Sara dhe Ledioni

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha që nga mometi që është bërë nënë nuk është ndarë asnjëherë nga vogëlushi i saj London.

Vitin që lamë pas Sara dhe Ledion Liço kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare, në një ceremoni të veçantë, që u cilësua si ‘dasma e vitit’.

Që prej asaj kohë çifti ka vendosur të qëndrojë larg mediave dhe të shijojnë kohën së bashku.

Prej disa ditësh Sara dhe Ledioni kanë shkuar me pushime në një ishull të Maldives në një resort të mahnitshëm me çmime marramendëse.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara, vendi ku ata kanë vendosur të pushojnë në një vend luksoz buzë brigjeve të kaltra.

‘Iconstyle’ ka zbuluar se në resortin superluksoz ku po qëndron Sara me Ledionin nata kushton plot 4094 dollarë.

gfhhklk.png

fghtgf.jpg

cheval-blanc-randheli.jpg

zdghcgk.png

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066721439361572
array(1) { ["section"]=> string(96) "kushton-4-mije-dollare-nata-dalin-pamjet-nga-resorti-luksoz-ku-po-pushon-sara-dhe-ledioni-163322" }