Kushton vetëm 50 dollarë, ky është Nokia 3310 i ri (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 18:52 26-02-2017 Kushton vetëm 50 dollarë, ky është Nokia 3310 i ri (Foto-Video)

Telefoni i ri Nokia 3310 ka dalë zyrtarisht në treg dhe kushton vetëm 50 dollarë.

Kjo për shkak se 3310 i ri nuk pritet të jetë një zëvendësues i smartfonit tuaj iPhone apo Samsung, por është cilësuar si një pajisje nostalgjike nga e shkuara, që shumë mirë mund të shërbejë si telefoni tuaj dytësor, shkruan Newsbomb.al.

fghert33333.jpg

3310 i ri ka formë të ngjashme me modelin e vjetër, dy porta për kartat sim, kamera dhe ekran me ngjyrë megjithëse jo të një cilësie të lartë.

Nuk mungon as loja e famshme Snake, që ka pësuar disa përmirësime dhe është po aq fiksuese sa më parë.

fghert33333_copy.jpg

Telefoni Nokia 3310 i ri që vjen në shumë ngjyra është tepër i fortë dhe mban bateri për një kohë të gjatë, cilësi që kanë karakterizuar dhe modelin e vjetër. /Newsbomb.al

fhjy4t6u46yukol.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013247013092041
array(1) { ["section"]=> string(66) "kushton-vetem-50-dollare-ky-eshte-nokia-3310-i-ri-foto-video-70032" }