Kutitë e fundit, ja si na thotë Rama sot “mirëmëngjes”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:38 27-06-2017 Kutitë e fundit, ja si na thotë Rama sot “mirëmëngjes”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një falenderim, në duket për të gjithë ata që e kanë votuar gjatë 25 qershorit, e duke e nxjerrë PS si forcën e parë.

Tashmë kur kanë mbetur edhe kutitë e fundit për tu numëruar në 5 qarqe të vendit, sërish PS rezulton me 74 mandate, duke lënë shumë mbrapa PD e LSI.

Sot kryeministri reagon në facebook dhe shkruan vetëm “mirëmëngjes” ndërsa poston foton e një bluze me mbiushkrimin “faleminderit”. Bluza është e stampuar me shqiponjën dykrenare e mbi të është vendosur slogani i PS “Për Shqipërinë që duam”.

 

 rama_okik.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097019672393799
array(1) { ["section"]=> string(57) "kutite-e-fundit-ja-si-na-thote-rama-sot-miremengjes-84110" }