Kuvend: Zhbllokohet Vettingu, emërohet kreu i KQZ, AP dhe ndryshimet në Kodin Penal

Publikuar tek: barometri, më 07:33 23-05-2017 Kuvend: Zhbllokohet Vettingu, emërohet kreu i KQZ, AP dhe ndryshimet në Kodin Penal

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026298046112061
array(1) { ["section"]=> string(86) "kuvend-zhbllokohet-vettingu-emerohet-kreu-i-kqz-ap-dhe-ndryshimet-ne-kodin-penal-79611" }