Kuvendi/Nis seanca parlamentare, Paloka: Rama nuk shpall emergjencën se s'do të paguajë

Publikuar tek: politike, më 12:33 05-02-2015 Kuvendi/Nis seanca parlamentare, Paloka: Rama nuk shpall emergjencën se s'do të paguajë

Edi Paloka, kreu i grupit parlamentar i PD-së kërkoi të drejtën e fjalës në hapjen e seancës duke propozuar që në Parlament të diskutohet për përmbytjet në jug të vendit. Sipas Palokës, ne ende nuk jemi koshientë për rëndësinë e situatës dhe se i vetmi informacion vjen nga media dhe rrjetet sociale.

Kreu i grupit parlamentar të PD akuzoi kryeministrin Rama për mënyrën sesi po e menaxhon situatën dhe e akuzoi se është ai që po bën cirk mediatik.

Sipas Palokës, Rama nuk shpall gjendjen e emergjencës sepse nuk do të paguajë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092718601226807
array(1) { ["section"]=> string(90) "kuvendi-nis-seanca-parlamentare-paloka-rama-nuk-shpall-emergjencen-se-s-do-te-paguaje-2393" }