Ky delfin nuk i ka qef fotot (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:31 09-08-2016 Ky delfin nuk i ka qef fotot (Video)

Një turiste fatkeqe ka humbur tabletin e saj pasi i është rrëmbyer nga një delfin, që mesa duket nuk ka patur qef të dalë në foto.

Ajo po shkrepte disa fotografi me iPad-in e saj në momentin që delfini është zgjatur dhe ia ka rrëmbyer nga dora. Megjithëse turistja mundi ta rimerte, duket se pajisja elektronike u prish për shkak të ujit. Në video dëgjohen turistët e tjerë teksa qeshin me situatën.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erdogan takon Putin për rivendosjen e marrëdhënieve
Arrestohet kreu i lartë i ISIS në Gjermani, planifikoi sulme gjatë Bundesligës »
Article Logic
Execution time: 0.011693954467773
array(1) { ["section"]=> string(40) "ky-delfin-nuk-i-ka-qef-fotot-video-49239" }