Ky djalë i mbuluar me gjak tmerron pasagjerët e avionit, s’do ta besoni shkakun (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:59 06-07-2017 Ky djalë i mbuluar me gjak tmerron pasagjerët e avionit, s’do ta besoni shkakun (VIDEO)

Nëse mendoni të uleni pranë një fëmije që qan teksa udhëtoni me avion kjo është gjë e keqe, mendoni mirë herën tjetër që do fluturoni, sepse mund të jeni të ulur pranë këtij personi të varfër.

Ky udhëtim me avion tregon se si një njeri i dehur, i mbuluar me gjak, mezi mbahet nga pasagjerët dhe personeli i fluturimit, pasi ai u bë jashtëzakonisht i pikëlluar, duke bërtitur në rusisht e duke e goditur pjesën e pasme të sediljes ajrore, përpara së cilës ishte ulur një fëmijë.

Shkaku i reagimit ekstrem është i panjohur, megjithatë, dëshmitari okular i cili e ka ngarkuar klipin në YouTube pretendon se ai ishte tepër i dehur. Miqtë e tij argumentojnë se ai ishte nervoz, pasi po fluturonte për herë të parë.

Djali në video mësohet se është ndaluar nga udhëtarët e tjerë të cilët e vendosën në shpinë dhe i lidhën duart së bashku me një rrip sigurie nga prapa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Abuzoi seksualisht me pulën, dënohet me burg
Donald Trump bën gafën e parë në prag të Samitit të G20. Do shkriheni së qeshuri (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.013009071350098
array(1) { ["section"]=> string(90) "ky-djale-i-mbuluar-me-gjak-tmerron-pasagjeret-e-avionit-s-do-ta-besoni-shkakun-video-85263" }