Ky djalë shëtit botën me pankartën “Mami, jam mirë”

Publikuar tek: bota, më 15:58 03-06-2016 Ky djalë shëtit botën me pankartën “Mami, jam mirë”

Një djalë ka gjetur mënyrën ideale që jo vetëm të realizojë dëshirën e tij për të shëtitur botën, por njëkohësisht të garantojë nënën e tij se është shëndoshë e mirë.

Herë pas here ai hedh fotografi në profilin e tij në Instagram dhe në secilën prej tyre, pavarësisht nëse është në fund të detit, duke u hedhur me parashutë apo duke kërcyre tango në Kubë, mban një pankartë që lexon “Mami, jam mirë”. E sigurtë është se nëna e Jonathanit e vlerëson këtë veprim dhe është e qetë.

fgsd7f78sd22_copy_copy.jpg

jh78t57878t5789_copy_copy.jpg

56y5454tgg54fg_copy_copy.jpg

etuhfg6778_copy_copy.jpg

ewrtrt44rr4f_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasësi serial i vajzave i buzëqesh në gjykatë, babai e sulmon
Elon Musk: Ka një në një miliard mundësi që realiteti ynë nuk është simulim »
Article Logic
Execution time: 0.0097789764404297
array(1) { ["section"]=> string(54) "ky-djale-shetit-boten-me-pankarten-mami-jam-mire-42345" }