Ky emision shqiptar që nis së shpejti premton t’ju shndërrojë në 10 vjet më të rinj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:37 26-03-2017 Ky emision shqiptar që nis së shpejti premton t’ju shndërrojë në 10 vjet më të rinj

Dëshironi të dukeni 10 vjet më të rinj? Por nuk dini sesi apo mund t’ju kushtojë shtrenjtë?

Ka një mundësi për ju. Emisioni më i ri shqiptar ua premton një gjë të tillë. Emisioni nis së shpejti në platformën Tring, dhe tashmë ka hapur audicionet ku çdokush mund të aplikojë.

Mesa duket formati, nën drejtimin e Orinda Hutës, do jetë i ngjashëm me emisionet e huaja që falë specialistëve të modës, make-up dhe estetistëve realizon shndërrim rrënjësor të pamjes së pjesëmarrësve. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28978610038757
array(1) { ["section"]=> string(89) "ky-emision-shqiptar-qe-nis-se-shpejti-premton-t-ju-shnderroje-ne-10-vjet-me-te-rinj-73176" }