Ky është aktori shqiptari që do të luajë në filmin me Kim Kardashian dhe motrën e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:54 19-01-2017 Ky është aktori shqiptari që do të luajë në filmin me Kim Kardashian dhe motrën e saj

Kim Kardashian dhe motra e saj Kylie Jenner po punojnë për filmin Ocean’s Eight” i cili do të vijë shumë shpejt në ekran për të gjithë fansat. Madje ata janë parë duke xhiruar disa pjesë të filmit ne New York.

Por ajo që tërheq vëmendjen e shqiptarëve është pjesmarrja e aktorit shkodran Marko Caka i cili është larguar nga vendlindja që në vitin 1991.

Marko qenë pjesë e disa prej prodhimeve të “Hollywood”.

 “Ocean’s Eight” do të jetë filmi i katërt i sagës “Ocean” në 17 vjet dhe vjen pas serive të suksesshme të “Ocean’s Eleven”, “Twelve” dhe “Thirteen”. 

e8a485d41a9626e9b7714f7dbd851c82.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024627923965454
array(1) { ["section"]=> string(91) "ky-eshte-aktori-shqiptari-qe-do-te-luaje-ne-filmin-me-kim-kardashian-dhe-motren-e-saj-66077" }