Ky është çifti simpatik, dashuria e të cilëve lindi nga skena(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:33 20-07-2016 Ky është çifti simpatik, dashuria e të cilëve lindi nga skena(FOTO)

E nisën karrierën të dy bashkë, dhe nga skena e “The Voice”  lindi dashuria e dy të rinjve.

E ngjitën bashkë çdo shkallë suksesi, duke qëndruar pranë njëri- tjetrit dhe duke korrur suksese të njëpasnjëshme.

Ky është çifti simtatik, njëri nga Maqedonia dhe tjetri nga  Kosova , Venera Lumani dhe Lindi Islami.

Ata po shijojnë pushimet e tyre në brigjet e bregdetit shqiptar dhe ndërkohë zhvillojnë dhe koncerte live.

Sonte çifti simpatik i fton në Durrës të gjithë fansat e tyre.

vera_dhe_lindi_e_plote.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03065299987793
array(1) { ["section"]=> string(71) "ky-eshte-cifti-simpatik-dashuria-e-te-cileve-lindi-nga-skena-foto-47218" }