Ky është çmimi i iPhone7 dhe 7 Plus, vjen në 5 ngjyra dhe 256GB (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:57 07-09-2016 Ky është çmimi i iPhone7 dhe 7 Plus, vjen në 5 ngjyra dhe 256GB (Foto)

iPhone 7 do të kushtojë po aq sa iPhone 6S, 649 dollarë duke filluar nga 32GB ndërsa 7 Plus do të jetë i desponueshëme dhe në 256GB.

Smartfoni është i disponueshëm në 5 ngjyra të ndryshme, i bardhë, i zi, shampanjë, “pink” dhe “space black”.

Porositjet do të fillojnë në 9 shtator ndërsa dërgesat në 16 shtator. Kufjet e reja të Apple, “AirPods” do të kushtojnë 159 dollarë dhe do dalin në treg në muajin tetor.

Screenfghghjjjjt_1.jpg

Screenfghhjjf_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011529922485352
array(1) { ["section"]=> string(73) "ky-eshte-cmimi-i-iphone7-dhe-7-plus-vjen-ne-5-ngjyra-dhe-256gb-foto-52235" }