Ky është drejtori i shkollës që ngacmoi seksualisht dy nxënëset e tij në Berat (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:03 25-05-2017 Ky është drejtori i shkollës që ngacmoi seksualisht dy nxënëset e tij në Berat (FOTO)

Ky është Yzedin Hajdaraj, drejtori i shkollës “Bab Dud Kabunara” në Berat.

Personi në foto është profesori i matematikë-fizikës i cili akuzohet nga dy nxënësit e tij se i ka ngacmuar seksualisht në zyrën e tij të drejtorit.

Situata ka shkuar në polici, pas kallëzimit nga vajzat dhe prindërit e tyre, ndërsa pas denoncimit mësohet se Drejtoria Arsimore e Beratit e ka pezulluar menjëherë nga detyra.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush ishte Roland Saliu, kreu i OSHEE-së që humbi jetën nga atentati i mbrëmshëm, karriera dhe arrestimi në 2008-n
Një ditë pas takimit me “kokat” e policisë, ministri Demiraj i shkon në zyrë kryeprokurorit Lalla »
Article Logic
Execution time: 0.01001501083374
array(1) { ["section"]=> string(89) "ky-eshte-drejtori-i-shkolles-qe-ngacmoi-seksualisht-dy-nxeneset-e-tij-ne-berat-foto-79896" }