Ky është Facebook-u i djalit të bosit meksikan të drogës El Chapo (Fotot)

Publikuar tek: bota, më 18:11 19-10-2015 Ky është Facebook-u i djalit të bosit meksikan të drogës El Chapo (Fotot)

Një llogari në rrjetin social Facebook, që mendohet se i përket djalit të një nga bosëve më të mëdhenj të drogës në botë, El Chapo, tregon jetën brenda kartelit meksikan të drogës.

Faqja, e cila duket se i përket 32 vjeçarit Ivan Guzman ka një seri fotosh me autmjete luksoze, armë, para dhe kafshë ekzotike.

a1.png

a2.png

a3.png

a4.png

a5.png

a6.png

a7.png

a8.png

a11.png

a10.png

a12.png

a14.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010890007019043
array(1) { ["section"]=> string(77) "ky-eshte-facebook-u-i-djalit-te-bosit-meksikan-te-droges-el-chapo-fotot-23486" }