Ky është festimi më emocionues i Canës, me djalin në krah i gëzohet kualifikimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:26 15-10-2015

A video posted by Lorik Cana (@lorikcana) on

Lorik Cana ka festuar shumë për kualifikimin e Shqipërisë në Euro2016, por kjo festë e kapitenit me djalin e tij që nuk ka asnjë një muaj që ka ardhur në jetë, është vërtetë emocionuese.

Në shtëpinë e tij, me Boikenin e vogël në krah, Cana feston me një këngë patriotike. “Urime dhe rroftë Shqipëria. Bashkë me Boikenin duke festuar”, shkruan kapiteni i Kombëtares shqiptare.

Lexo edhe: Festa e ditëlindjes së Agollit me Kombëtaren, ja dhuratat për lojtarin (Video)

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009376049041748
array(1) { ["section"]=> string(85) "ky-eshte-festimi-me-emocionues-i-canes-me-djalin-ne-krah-i-gezohet-kualifikimit-23220" }