Ky është Lorik Cana në versionin Gace. Do mahniteni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:44 01-12-2016 Ky është Lorik Cana në versionin Gace. Do mahniteni

Vajza e këngëtares së njohur Aurela Gace ka një talent që po e zbulon dita ditës akoma më shumë. Ajo vizaton bukur dhe me detaje. Personazhi i radhës ka qenë Lorik Cana. Vogëlushja ka bërë maksimunin e saj, ndërsa procesin e shpjegon vetë këngëtarja.

“Grace sapo vizatoi kapitenin Cana @lorikcana. Aq shumë e paska dashur këtë kostum, sa e ka bërë me detaje, me stemën e FSHF-së edhe flamuri në pantallona. Në kohën e kampionatit, nuk e hiqte kostumin që mbante nr 5. Laj thaj atë mbanim. Sigurisht me top tek këmbët edhe pak bar në fushë (vizatimi i plotë ka edhe portën, diellin, edhe emrin Cana, edhe Grace, i ka vënë firmën’,-shkruan Aurela teksa ka postuar dhe vizatimin e së bijës.

aurela.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16341304779053
array(1) { ["section"]=> string(56) "ky-eshte-lorik-cana-ne-versionin-gace-do-mahniteni-61313" }