Ky është momenti kur ushtria qëllon mbi turmën, tanket shtypin makinat (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:52 15-07-2016 Ky është momenti kur ushtria qëllon mbi turmën, tanket shtypin makinat (Video)

Ankaraja dhe Stambolli janë përfshirë nga kaosi dhe paniku pas daljes në rrugë të mijëra qytetarëve që kundërshtojnë grushtin e shtetit.

 

Video të postuara në rrjetet sociale tregojnë momentin kur taknet e ushtrisë qëllojnë drejt turmës së njerëzve ndërsa përplasje dhe shkëmbim zjarri ka edhe në Ankara, aty ku policia i është kundërvënë forcave ushtarake.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025015115737915
array(1) { ["section"]=> string(81) "ky-eshte-momenti-kur-ushtria-qellon-mbi-turmen-tanket-shtypin-makinat-video-46758" }