Ky është njëri prej autorëve të grabitjes së parave të bankave, ish-ushtarak

Publikuar tek: aktualitet, më 19:06 14-02-2017 Ky është njëri prej autorëve të grabitjes së parave të bankave, ish-ushtarak

Ditjon Memlika, 31 vjeç, është njëri prej katër të arrestuarve sot nga policia si autor i dyshuar i dy grabitjeve të parave të bankave në rrugën e Rinasit.

Memlika ka qenë më parë ish-ushtarak, është i martuar dhe baba i një fëmije.

31 vjeçari është një prej katër personave të arrestuar për grabitjet e ndodhur në dhjetor të 2015-ës dhe shkurt të 2017-ës.

Lexo edhe:

Publikohet foto e një prej autorëve të grabitjes së BKT, ish-ushtaraku u arrestua në 2012 në Venecia

Emrat e të gjithë të arrestuarve

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet foto e një prej autorëve të grabitjes së BKT, ish-ushtaraku u arrestua në 2012 në Venecia
Kontroll nga ajri dhe me dhjetëra policë u angazhuan në operacionin “Patriot”, kush janë 4 të arrestuarit për grabitjet e bankave (FOTO-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01160192489624
array(1) { ["section"]=> string(81) "ky-eshte-njeri-prej-autoreve-te-grabitjes-se-parave-te-bankave-ish-ushtarak-68711" }