Ky është shënimi më i çuditshëm dhe i goditur që mund të keni lexuar ndonjëherë mbi një shishe raki

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:18 30-09-2016 Ky është shënimi më i çuditshëm dhe i goditur që mund të keni lexuar ndonjëherë mbi një shishe raki

Me siguri, ky është shënimi i çuditshëm dhe i goditur që mund të keni lexuar ndonjëherë mbi një shishe raki.

“Mallkuar qofshin ata që pinë raki! Lëvduar qofshin ata që dinë të pinë raki”, shkruhet mbi këtë shishe si për të bërë diferencën mes rakisë në përgjithësi dhe rakisë së rrushit në veçanti.

Një thënie e çuditshme në dukje por mjaft goditëse kjo e mjeshtrave të marketingut të rakisë së Mezanit. Por sidoqoftë, ju e dini që rrushi ose jo, rakia i bën dëm shëndetit..

raki1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092129707336426
array(1) { ["section"]=> string(105) "ky-eshte-shenimi-me-i-cuditshem-dhe-i-goditur-qe-mund-te-keni-lexuar-ndonjehere-mbi-nje-shishe-raki-54630" }