Ky është shqiptari që po sfidon Dan Bilzerian, Encës ia ka kaluar ndërkohë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 14-04-2016 Ky është shqiptari që po sfidon Dan Bilzerian, Encës ia ka kaluar ndërkohë (FOTO)

Plot 1 milion ndjekës për të dhe kjo është fotoja me të cilën ka vendosur të festojë këtë arritje ditën e djeshme.

Ai quhet Fatmir Sufa, është këngëtar dhe këngët e tij kalojnë 1 milion klikimet ndonëse mediatikisht është i papërfolur. Një nga këngët e tij më të fundit, titullohet “Jeta osh qef” dhe e ka tejkaluar shifrën e 1 milionëve.

Fatmir Sufa po tenton të sfidojë kështu Dan Bilzerian, ndërkohë që rekordin e ndjekësve të Enca Haxhisë, e ka thyer.

dan.jpg

dan1.jpg

dan3.jpg

dan4.jpg

dan5.jpg

dan7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007282018661499
array(1) { ["section"]=> string(84) "ky-eshte-shqiptari-qe-po-sfidon-dan-bilzerian-ences-ia-ka-kaluar-nderkohe-foto-37683" }