Ky është smartfoni i shumëpritur Samsung Galaxy S8 (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:27 26-03-2017 Ky është smartfoni i shumëpritur Samsung Galaxy S8 (Video)

Një video 8-sekondëshe tregon smartfonin e ri të Samsung, Galaxy S8 që pritet të dalë shumë shpejt në treg.

Megjithëse smartfoni nuk është prezantuar ende zyrtarisht, duket se ka rënën në duart e personave që kanë vendosur t’i shpërndajnë pamjet në internet.

Galaxy S8 ka ato opsione për të cilat u përfol prej kohësh, ekran më të madh dhe korniza më të ngushta në pjesën përpara, ndërsa sensori i gishtit është zhvendosur nga pas telefonit. Poashtu S8 ka edhe sensor retine si dhe një sërë surprizash të tjera që pritet të zbulohen me kohën. /Newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusi, arrestohet lideri i opozitës gjatë protestave masive antiqeveritare
Ukrainë, rrëzohet helikopteri ushtarak, 5 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.011528015136719
array(1) { ["section"]=> string(62) "ky-eshte-smartfoni-i-shumepritur-samsung-galaxy-s8-video-73207" }