Ky film aksion është xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 18:57 10-04-2016 Ky film aksion është xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor (Video)

Është filmi i parë i xhiruar i gjithi nga prespektiva e aktorit kryesor. “Hardcore Henry” është një film premtues me skena spektakolare aksion dhe veçantia e tij është xhirimi në “First-person”, nga prespektiva e aktorit kryesor por edhe pjesës tjetër të kastës.

Filmi premton t’i zhysë shikuesit në botën e tij, ku do të mund t’i përjetojnë skenat si të ishin preznet në vendngjarje.

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016098976135254
array(1) { ["section"]=> string(83) "ky-film-aksion-eshte-xhiruar-i-gjithi-nga-prespektiva-e-aktorit-kryesor-video-37331" }